601 997 581
Łódź 1
Ilość osób:

 

Odkryj piękno , znajdź spokój i poczuj wolność pływając z nami szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski czyli polskich rzek i jezior w Wielkopolsce.

Zajmujemy się czarterem  ośmiometrowych jachtów motorowo-spacerowych (hausboot-ów) Weekend 820  do prowadzenia których nie są wymagane żadne uprawnienia i spokojnie pomieszczą  7 osób. Napędzane są czterosuwowymi silnikami zaburtowymi YAMAHA BETL o mocy 30 KM.

Jachty posiadają echosondę z nawiagacją Garmin .Wyposażone są także w kabinę z toaletą chemiczną, 300 litrowy zbiornik wody wraz z instalacją wodną, kuchenkę, lodówkę, telewizor, radio oraz ogrzewanie Webasto przydatne w chłodniejsze dni.

Oferujemy Państwu niepowtarzalną możliwość zwiedzenia jednych z piękniejszych miejsc Wielkiej Pętli Wielkopolski, gdzie można zobaczyć m.in. jezioro Gopło z Nadgoplańskim Parkiem Tysiąclecia; Marinę w Kruszwicy z Mysią Wieżą, itp.                                         

Atrakcyjnym miejscem jest także nowoczesna Marina w mieście Ślesin, położona nad jeziorem ślesińskim, gdzie odbywają się ciekawe imprezy, koncerty, zawody motorowodne, regaty i nie tylko (www.marina-slesin.pl).

Nasze jednostki stacjonują w prywatnej przystani Marina Horyzont która znajduje się w miejscowości Łuszczewo przy jeziorze Gopło. Nasi klienci mają bezpłatny dostęp do wszystkich mediów oraz czystej toalety z prysznicem. Dodatkowo na miejscu można spokojnie połowic ryby lub wieczorem rozpalić ognisko ( zapewniamy drewno na opał i kije do kiełbasek). Najbliższy sklep znajduję się w odległości 1,5 kilometra.

 

Oferujemy także możliwość transportu w dowolne miejsce w Polsce.
Zapraszamy Państwa do czarteru naszych jachtów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz dostarczą niezapomniane wrażenia.

 

 

Wyszukaj Łódź

  20.06.2021 Ferienhaus Ostsee