Przejdź do treści

O nas

Odkryj piękno , znajdź spokój i poczuj wolność pływając z nami szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski, czyli polskich rzek i jezior w Wielkopolsce.

Zajmujemy się czarterem  ośmiometrowych jachtów motorowo-spacerowych (hausboot-ów) Weekend 820, do prowadzenia których nie są wymagane żadne uprawnienia i spokojnie pomieszczą  7 osób. Napędzane są czterosuwowymi silnikami zaburtowymi YAMAHA BETL o mocy 30 KM.

Jachty posiadają echosondę z nawiagacją Garmin. Wyposażone są także w kabinę z toaletą chemiczną, 300 litrowy zbiornik wody wraz z instalacją wodną, kuchenkę, lodówkę, telewizor, radio oraz ogrzewanie Webasto przydatne w chłodniejsze dni.

Oferujemy Państwu niepowtarzalną możliwość zwiedzenia jednych z piękniejszych miejsc Wielkiej Pętli Wielkopolski, gdzie można zobaczyć m.in. jezioro Gopło z Nadgoplańskim Parkiem Tysiąclecia; Marinę w Kruszwicy z Mysią Wieżą, itp.                                         

Atrakcyjnym miejscem jest także marina w mieście Ślesin, położona nad Jeziorem Ślesińskim, gdzie odbywają się ciekawe imprezy, koncerty, zawody motorowodne i regaty. Na marinie w Ślesinie macie Państwo do dyspozycji dwa bezpłatne miejsca do cumowania naszych łodzi (3 i 4 nabrzeże) (www.marina-slesin.pl). 

Nasze jednostki stacjonują w przystani Marina Gaj, która znajduje się w Koninie ul. Przemysłowa 186 przy jeziorze Pątnowskim. Nasi klienci mają do dyspozycji restaurację, domki wypoczynkowe, plac zabaw, boisko do piłki plażowej, kamper park, bezpłatny dostęp do wszystkich mediów oraz czystej toalety z prysznicem. Dodatkowo na miejscu można spokojnie połowić ryby, lub wieczorem rozpalić ognisko (zapewniamy drewno na opał i kije do kiełbasek). Najbliższy sklep znajduję się w odległości 300 m.

Oferujemy także możliwość transportu w dowolne miejsce w Polsce.

Miejsce odbioru i zdania łodzi

przystan-marina-gaj