Przejdź do treści

Kontakt z nami

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Marina GAJ
ul. Przemysłowa 186
62-510 Konin
e-mail: czarter@warta-goplo.pl
tel. +48 732 658 658 (wt-nd g. 12-20)
tel. +48 511 777 005

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na dole tej strony oraz w zakładce „Strefa Klienta” w menu głównym.

Szczegółowe informacje na temat okoliczoności przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności pod adresem https://warta-goplo.pl/rodo.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest Marina Gaj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Koninie ul. Przemysłowa 186, Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes administratora polegający na dbaniu o jakość świadczonych usług). Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu obsług przez nas twojego zapytania. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w Polityce Prywatności na stronie https://warta-goplo.pl/rodo

Miejsce odbioru i zdania łodzi

przystan-marina-gaj