Przejdź do treści

Jak zarezerwować naszą łódź?

Procedura rezerwacji łodzi jest bardzo prosta. Wystarczy powyżej w dziale Rezerwacje lub w poniższym formularzu podać „datę wydania”, czyli w jakim terminie interesuje Państwa rozpoczęcie rejsu i „datę zwrotu”, czyli termin zakończenia rejsu.  System nie pozwoli zarezerwować łodzi na mniej niż trzy dni, ponieważ taki jest minimalny okres czarteru w przypadku rezerwacji. Następnie klikamy „Wyszukaj”. System pokaże nam które łodzie są wolne w danym terminie i ile kosztuje czarter łodzi bez kaucji. Następnie klikami Wybierz przy interesującej nas łodzi oraz Kontynuuj. Przesuwamy się na dół strony i klikamy Rezerwuj Teraz. W tym momencie wpisujemy Dane Osobowe. Bardzo ważne jest aby podać imię, nazwisko, adres, numer telefonu i maila.  Wybieramy formę płatności i klikamy „Potwierdź zamówienie”.  Następnie realizujemy płatność zgodnie z dokonanym wyborem. W pierwszej kolejności przychodzi mail ze statusem zamówienia: Oczekuje na płatność Po zaksięgowaniu wpłaty (może to być kolejnego dnia roboczego) zostanie przesłany mail ze statusem zamówienia: zakończono (rezerwacja potwierdzona). W przypadku wyboru opcji przelew bankowy proszę pamiętać aby dokonać przelewu w ciągu 24 h aby rezerwacja się nie usunęła. W mailu zwrotnym na końcu znajduję się także link pod którym możemy śledzić nasze zamówienie.

W przypadku braku wolnej łodzi we wskazanym terminie można wejść w zakładce Nasze Łodzie  w poszczególne łodzie i sprawdzić w jakich terminach są wolne.

Sprawdź dostępność

Czarter łodzi Warta-Gopło

1600
1200
Uwaga: - przy odbiorze łodzi pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł - do ceny doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 300 zł płatna na miejscu gotówką u Bosmana (nie dotyczy czarteru powyżej 4 dni). Kontakt z Bosmanem: tel. 511-777-005
przystan-marina-gaj